گرافیک تمپلیت

طراحی پوستر فیلم در فتوشاپ

طراحی پوستر فیلم در فتوشاپ در گرافیک تمپلیت

طراحی پوستر فیلم در فتوشاپ کار ساده ای نیست و برای حرفه ای شدن در آن باید خیلی تمرین نمود. برای هر فیلمی تاثیرات خاص خودش را دارد که می تواند توجه مخاطب را به سمت فیلم معطوف کند. بنابراین لازم است که با طراحی پوستر فیلم آشنایی کامل داشته باشید. در ادامه با ۵ مرحله مهم از طراحی پوستر فیلم در خدمت شما هستیم.

توجه داشته باشید که می توانید سایر آموزش های فتوشاپ را نیز از لینک مربوطه در سایت ما دریافت نمایید.

گرفتن یک عکس مناسب

بدیهی است که برای طراحی پوستر فیلم به عکس مناسب و با کیفیت احتیاج دارید. اسکرین گرفتن از صفحه کار بسیار مبتدی است. پس از فیلم یک عکس ساکن و با کیفیت تهیه کنید.

اضافه کردن برخی افکت ها به عکس

اکثر پوسترها نیازمند یک عکس مستقیم هستند که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. عمل روتوش تقریبا برای اینکار ضروری است. در مورد افکت ها، مضمون اصلی پوستر و پیام پوستر را مد نظر قرار دهید.

عنوان مناسب به پوستر دهید.

در طراحی پوستر، عنوان اهمیت زیادی دارد که لازم است با فونت مناسب نوشته شود. فونت را نیز در نظر بگیرید زیرا عامل مهمی در تاثیر گذاری فیلم بر روی مخاطب می باشد. از آوردن متن های طولانی نیز پرهیز کنید.

اضافه کردن یک Credit به پایین پوستر

این مورد یکی از ویژگی های فنی در طراحی پوستر فیلم است که توجه زیادی به آن نمی شود. قلم مناسبی را بکار بگیرید. Credit را در پایین و همراه لوگو بیاورید. در بالای عنوان نیز یک عنوان کوچک دیگر اضافه کنید که معمولا نام کارگردان، تهیه کننده و یا بازیگر در این قسمت می آید.

اضافه کردن یک برچسب یا شعار

یک شعار خوب برای پوستر فیلم در خاطر داشته باشید. یک شعار خوب، پوستر را ماندگار می کند و به اعتبار پوستر فیلم می افزاید. با این کار به کامل شدن طراحی پوستر خود کمک می کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*