گرافیک تمپلیت

از امکانات گوگل برای تقویت ذهن خود استفاده کنید

از امکانات گوگل برای تقویت ذهن خود استفاده کنید

 دنیا دنیای دیجیتال است. دنیایی که همه چیز در اینترنت میگذرد. همه زندگی ما حتی دید و بازدید های خیلی از مردم مجازی شده است. تا اینجای کار خیلی هم بد به نظر نمی رسد اما مشکل اینجاست که این اختراع بشری نیمه خالی لیوان هم دارد.

امروزه بسیاری از افراد وقت خود را پای اینترنت هدر می دهند. قشر جوان و نوجوان جامعه از پیشرفت و ترقی جا می مانند. همه می گویند که فقط چند لحظه وارد مثلا اینستاگرام می شویم اما ساعت ها می گذرد و انها فقط بیشتر غرق می شوند. به خود قول می دهند که این وضعیت را تغییر می دهند اما فقط حرف می ماند و بس !!

اما صبر کنید. ما به شما روش هایی معرفی خواهیم کرد که با استفاده از امکانات کروم بتوانید تمرکز بیشتر، و زندگی اسوده تری داشته باشید.

Procrastinate later ذخیره برای اوقات فراغت با

روند جست و جوی اینترنتی ۸۰ درصد مردم این گونه است که قدم اول را بر می دارند، مطالب مورد علاقه را جلو تر می بینند و رفته رفته جلو تر می روند. این باعث می شود که از کار و مشغله اصلی خود عقب بمانند.

ذخیره آدرس وبسایت‌های مورد نظر با Procrastinate Later

با این افزونه گوگل کروم می توانید صفحه هایی که علاقه دارید را ذخیره کنید تا هر زمانی که خواستید ان ها را ببینید. با این روش هم وقت خود را ذخیره می کنید و هم اوقات فراغت خود را پر می کنید.

از بین برنده مزاحمت های شما  Block site

اینترنت فضای بسیار گسترده ای است. فضایی که در ان همه نوع محتوا یافت می شود. ممکن است بعضی محتوا های موجود مناسب شما نباشند یا بر هر دلیلی دوست نداشته باشید ان ها را ببینید. راه حل شما دست ماست. با افزونه مسدود سازی وب سایت گوگل شما می توانید راه مزاحمت سایت های نامناسب را ببندید.

با Block Site وبسایت‌های متفرقه را مسدود کنید

البته این افزونه علاوه بر مسدود سازی سایت امکانات دیگری هم دارد. شما می توانید کلمات خاصی را مسدود کنید که در موتور جست و جو نمایش داده نشوند. برای فرزندان خود محیطی امن که خودتان تعریف کرده اید بسازید و برای مسدود سازی ها روند زمانی تعیین کنید.

 عوامل مزاحم را دسته ای از بین ببریدProcrastinator با

از تیتر مشخص است که این افزونه مثل مسدود کننده گوگل است با این تفاوت که این جا شما می توانید دسته ای از سایت ها که مطالبی که دوست ندارید را ارائه می دهند نمایش داده نشوند. همچنین می توان بازه زمانی مشخص کرد برای این که زمان معلومی سایت ها نمایش داده نشوند.

با Procrastinator لیست وب‌سایت‌ها را برای خود سفارشی کنید

 استراحت را فراموش نکنیدTime doser با

خیلی از افراد امروزه درگیر کار ها و پروژه های سنگین هستند. گاهی فشار کار باعث می شود استراحت کردن فراموش شود و این اصلا خوب نیست. از طرفی ممکن است برای استراحت زمان مشخصی تعریف نکنیم و ان نیز اتفاق خوبی نیست! پس چه باید کرد؟

استراحت‌های کوتاه‌مدت را با TimeDoser انجام دهید

با این افزونه مقدار استراحتی که نیاز دارید را مشخص کنید. صداهای اضافه، اطلاعیه ها و هرچیزی که تمرکز شما را بهم می زنند قابل تنظیم و کنترل هستند. اگر فکر کردید استراحت بیشتر یا کمتری نیاز دارید ان راهم تنظیم کنید. استراحت کنید اما کار را عقب نیاندازید.

وقت با ارزش ترین سرمایه انسان است. اینقدر از ارزش زمان همه جا گفته شده که نیاز به یاداوری نباشد. با این افزونه های گوگلی معرفی شده می توانید زمان ارزشمند خود را مدیریت کنید، اتلاف وقت کمتری داشته باشید و به کار های خود به موقع رسیدگی کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*