گرافیک تمپلیت

تکنیک متن بریده شده و آموزش آن در فتوشاپ

تکنیک متن بریده شده و آموزش آن در فتوشاپ

تصویر ها و محتواهای متنی، کاربرد های بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال اگر شما یک آکادمی آموزشی داشته باشید یا حتی اگر بخواهید برند مورد نظر خود را معرفی کنید، متن های ادیت شده یا بنر های نوشتاری بهترین گزینه برای شما هستند و با ملموس ترین حالت در ذهن مخاطب قرار خواهند گرفت. البته هر مدل محتوای متنی جذابیت ندارد، بلکه محتواهای متنی که با استفاده از افکت ها و ادیت های خاص طراحی می شوند، نه تنها جذابیت بیشتری دارند، بلکه کسب و کار شما را نیز حرفه ای تر نشان خواهند داد. هدف اصلی متن حاضر و ویدیوی آموزشی که در انتهای این متن به شما تقدیم خواهد شد، آموزش طراحی یک محتوای نوشتاری با استفاده از افکت های حرفه ای می باشد.

این روز ها هر برندی و هر کسب و کاری نیاز دارد تا نام خود را در ذهن مخاطبان جای بیندازد. درست است که روش های تبلیغات دیداری و کلامی این روز ها بازار داغی دارند؛ اما برای حرفه ای نشان دادن کسب و کار یا حتی نام برند، بهتر است یک تصویر گرافیکی جذاب که حاوی نام برندتان است را به کمک نرم افزار فتوشاپ طراحی کرده و در صفحات مجازی نظیر اینستاگرام و یا وب سایت خود قرار دهید.

هزینه طراحی محتوای متن گرافیکی گران است!

حتما با شنیدن پیشنهاد ما، با خود می گویید که تهیه یک محتوای متنی گرافیکی بسیار گران است و شما قادر به صرف چنین هزینه هایی نیستید. در این حالت باید به شما بگوییم، هدف ما این است که شما خودتان طراحی را به دست بگیرید. برای رسیدن به این هدف، آموزشی راحت و به صورتی کاملا قابل فهم در اختیارتان قرار می دهیم تا به راحتی بتوانید محتوای متنی گرافیکی مورد نظرتان را بر اساس سلیقه شخصی خود تهیه و خلق نمایید.

قرار است با مشاهده این ویدیو چه مطالبی را بیاموزید؟

در ویدیویی که قرار است مشاهده کنید، یکی از تکنیک های تهیه محتوای متنی، یعنی تکنیک متن بریده شده به شما آموزش داده می شود. نحوه آموزش بسیار روان و ساده خواهد بود، بنابراین کافی است که شما لحظه به لحظه همراه با ویدیو پیش بروید تا به نتایج دلخواه خود دست یابید.

در این ویدیو به معرفی اجمالی ابزار lasso برای اعمال برش و خطوط بر روی متن پرداخته می شود. در کنار این ابزار، ابزار براش نیز به منظور ایجاد سایه بر روی قسمت های برش خورده متن به کار برده خواهد شد. در کنار محتوای اصلی ویدیو، توضیحات مختصری در رابطه با تنظیمات براش برای افرادی که از چندین مدل براش به صورت همزمان استفاده می کنند نیز ارائه می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*