گرافیک تمپلیت

درس هفتم آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ – آشنایی با ابزار lasso

آموزش فتوشاپ 2020 – آشنایی با ابزار lasso

حتما تا کنون اتفاق افتاده است که بخواهید پست گرافیکی یا یک تصویر زیبا از خودتان را ادیت نمایید و حتما در چنین حالتی به دنبال یک نرم افزار ادیت آسان برای این کار خواهید گشت. اگر از افراد مختلف سوال کنید، قطعا به شما نرم افزار فتوشاپ را برای ادیت عکس و یا ساخت هر نوع فایل گرافیکی و اینستاگرامی پیشنهاد می کنند. هدف از ارائه مطلب حاضر و همچنین ویدیو آموزشی که در انتهای مطلب در اختیارتان قرار داده می شود، آموزش یکی از ابزار های داخلی پر کاربرد در نرم افزار فوتوشاپ می باشد.

نرم افزار فتوشاپ از ابزار های مختلفی تشکیل شده است که این ابزار ها همگی در نوار ابزار قرار گرفته اند. هر کدام از این ابزار ها کار خاصی را انجام می دهند و نقش بسیار مهمی دارند. بنابراین برای بهره مندی هر چه بیشتر و بهتر از نرم افزار فتوشاپ، بهتر است با تمام این ابزار ها آشنا شده و کار با آن ها را یاد بگیرید.

البته نرم افزار فتوشاپ به دلیل ساختار پیچیده ای که دارد، ممکن است در ظاهر سخت و غیر قابل فهم به نظر برسد؛ اما ویدیو آموزشی که در ادامه وجود دارد، سعی دارد تا با زبانی روان و روشی ساده، کار با نرم افزار فتوشاپ را به شما آموزش دهد.

برای یادگیری هر چه بهتر و بیشتر نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰، به چه چیزهایی احتیاج دارید؟

در فیلم آموزشی فتوشاپ، تمامی اقدامات با استفاده از نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ صورت خواهد گرفت، بنابراین توصیه می شود تا از نسخه ۲۰۲۰ نرم افزار فوتوشاپ استفاده نمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم تا تمامی مراحل آموزش را به صورت قدم به قدم پیش بروید تا هیچ گونه سوال یا نکته ای برایتان پیش نیاید.

در درس هشتم ویدیو آموزشی نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ به چه نکاتی اشاره خواهد شد؟

در هشتمین جلسه از سری آموزش های نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰، به معرفی ابزار lasso tool اشاره خواهد شد. این ابزار به منظور انتخاب بخش های دلخواه از تصویر یا سند مورد نظر در فوتوشاپ به کار برده می شود. ابزار lasso دارای سه زیر مجموعه دارد که هر کدام به طریق متفاوتی بخش های مورد نظر را انتخاب خواهند کرد.

در ادامه ویدیو به معرفی هر کدام از سه زیر گزینه ابزار lasso پرداخته شده و در نهایت آموزش تمامی بخش های option bar ابزار lasso صورت خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*