گرافیک تمپلیت

آموزش درس سوم فتوشاپ ۲۰۲۰ – مدیریت فایل ها و ذخیره سازی

مدیریت فایل ها در فتوشاپ

مدیریت فایل ها و ذخیره سازی در فتوشاپ یکی دیگر از مباحث ابتدایی این نرم افزار است. برای داشتن تصاویر جذاب گرافیکی و یا حتی اعمال تغییرات مورد نظر از جمله تغییر سایز و یا حتی اعمال افکت بر روی تصاویر، در بهترین حالت باید از نرم افزار فتوشاپ استفاده کرد. تصور کنید که شما تصویری از چند پرنده دارید و می خواهید این تصویر را در حساب کاربری اینستاگرام خود آپلود نمایید. در صورتی که سایز عکس بسیار بالا باشد، ممکن از حجم اینترنت بیش از حدی را از دست بدهید، بنابراین می توانید پیش از آپلود کردن تصویر به فضای فوتوشاپ وارد شده و سایز تصویر را کم کنید. هدف از نوشتن مطلب حاضر و همچنین فیلم آموزشی که در انتهای متن قرار داده شده است، آموزش کار با نرم افزار فتوشاپ، آن هم از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته می باشد.

بسیاری از افراد به دلیل سخت بودن یادگیری نرم افزار فتوشاپ از کار با آن فراری هستند. خبر خوب برای چنین افرادی این است که با مشاهده ویدیو آموزشی که در ادامه خواهد آمد، می توانید در کمترین زمان و با ساده ترین روش نحوه کار با فتوشاپ را بیاموزید. صرفا کافی است که نرم افزار فتوشاپ ورژن ۲۰۲۰ را بر روی کامپیوتر یا هر سیستمی که دارید، نصب کرده و آموزش ها را ثانیه به ثانیه دنبال نمایید.

آموزش نحوه مدیریت فایل ها در فتوشاپ

در درس سوم ویدیو آموزشی نرم افزار فتوشاپ (مدیریت فایل و ذخیره سازی)، به چه نکاتی پرداخته خواهد شد؟

در این جلسه از آموزش نرم افزار فتوشاپ به نحوه باز کردن هر نوع فایلی از سند های معمولی تا یک فایل تصویر در فتوشاپ پرداخته خواهد شد. در ادامه به معرفی سربرگ های فتوشاپ پرداخته و نحوه چیدمان و همچنین شناور کردن آن ها به کمک منوی window آموزش داده می شود. البته تنظیمات بیشتری به کمک گزینه arrange در منوی window برای تغییر جهت فایل ها از عمودی به افقی و غیره نیز به شما معرفی خواهد شد.

در ادامه ویدیو، نحوه کپی کردن فایل های موجود در فوتوشاپ برای جلوگیری از اعمال تغییرات بر روی فایل اصلی نیز به کمک arrange در منوی window صورت خواهد گرفت. البته در ویدیو به آموزش نحوه ذخیره کردن هر مدل فایل در فتوشاپ پرداخته می شود. همچنین در این میان، فضای ابری یا cloud document که قابلیت در بر گرفتن تمامی فایل های شما را در هر موقعیت سیستمی بر عهده دارد نیز ارائه داده خواهد شد.

به کمک این ویدیو می توانید تمامی سند های موجود در فتوشاپ را بر اساس هر فرمتی که خواستید، ذخیره نمایید. در نهایت نیز به فرمت PSD که خاص فایل های فتوشاپی است و صرفا در همین نرم افزار نیز باز خواهند شد، اشاره می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*