گرافیک تمپلیت

درس دهم آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ – آشنایی با طیف های رنگی

آموزش فتوشاپ 2020 – آشنایی با طیف های رنگی

با به روی کار آمدن دنیای الکترونیک و همینطور فضاهای مجازی، تمامی افراد به دنبال کشف یک ابتکار در ادیت تصویر و یا ایجاد محتوای گرافیکی هستند تا مخاطب یا به اصطلاح فالوور های بیشتری را جذب نمایند. برای همین منظور نرم افزار های ادیت و یا نرم افزار های گرافیکی زیادی وارد بازار شده اند؛ اما هیچ کدام کامل نبوده و در نهایت تمامی افراد مجبور هستند تا برای داشتن یک تصویر یا کار گرافیکی با کیفیت، به سراغ نرم افزار کامل و پر کاربرد فتوشاپ بروند. هدف از ارائه مطلب فوق و همچنین ویدیو آموزشی که در انتهای این مطلب قرار داده شده است، آموزش فتوشاپ از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته خواهد بود.

البته بسیاری از افراد تصور می کنند تا نرم افزار فوتوشاپ بسیار مشکل و پیچیده است و برای کار با آن باید به یک گرافیست مراجعه کرد و یا آموزش های بسیار زیادی را دریافت کرد؛ اما باید بگوییم که تنها با استفاده از ویدیو آموزشی که در ادامه قرار داده شده است، شما می توانید ساده ترن نوع آموزش را جهت کار با نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ دریافت نمایید.

البته تاکید ما بر استفاده از نرم افزار فوتوشاپ نسخه ۲۰۲۰ می باشد، زیرا این نرم افزار مطابق با نسخه مورد استفاده در فیلم آموزشی بوده و در نهایت در هنگام یادگیری برایتان مشکلی پیش نخواهد آمد. همچنین پیشنهاد می کنیم تا قدم به قدم با آموزش های ارائه شده گام بردارید، تا بتوانید نهایت استفاده را از ویدیو به دست آورید.

در ویدیو آموزشی نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰، چه آموزش هایی به شما ارائه خواهد شد؟

در این ویدیو به معرفی دو نوع طیف رنگی در نرم افزار فتوشاپ پرداخته خواهد شد. این دو نوع طیف رنگی شامل رنگ های RGB (subtractive color) و رنگ های CMYK (additive color) می باشند. رنگ های RGB به طیف گسترده ای از رنگ ها گفته می شود که متشکل از قرمز، آبی و سبز بوده و در تلویزیون و مانیتور وجود دارند. این مدل رنگ ها در صورت ترکیب شدن با یکدیگر، رنگ سفید را به وجود آورده و برای خلق تصاویر دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند.

دسته دوم رنگ های CMYK هستند که از رنگ های زرد، سیاه، ارغوانی و آبی فیروزه ای تشکیل شده اند. این مدل رنگ ها در کارهای چاپی که برای چاپخانه های آفست ارسال می شوند، به کار برده خواهند شد.

در ادامه ویدیو نیز، به آموزش نحوه تغییر رنگ در قسمت پیش زمینه و پس زمینه فایل پرداخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*