گرافیک تمپلیت

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ

یکی از مواردی که در هنگام راه اندازی یک استارت آپ یا یک کسب و کار باید به آن توجه شود، استفاده از کارت ویزیت می باشد. کارت ویزیت ها فاکتور های بسیار مهمی هستند، زیرا کسب و کار شما را به سایر مردم معرفی خواهند کرد. به عبارت دیگر زمانی که شما کارت ویزیت خود را در اختیار دیگران قرار می دهید، به گونه ای غیر مستقیم و غیر حضوری، در حال توضیح دادن خدمات و سرویس های کسب و کار خود برای دیگران هستید. به همین منظور، بهتر است تا کارت ویزیت ها به گونه ای حرفه ای طراحی گردند تا نماد و یا سمبل بیزنس شما به شمار آیند. هدف از ارائه مطلب فوق و همچنین فیلم آموزشی که در انتهای این مطلب قرار داده شده است، آموزش گام به گام طراحی یک کارت ویزیت حرفه ای با استفاده از نرم افزار فتوشاپ می باشد.

این روز ها با پیشرفت و توسعه تکنولوژی، تمامی افراد به دنبال آموزش کار با نرم افزار فتوشاپ هستند. البته تصور بسیاری از افراد این است که کار کردن با نرم افزار های گرافیکی، طاقت فرسا و مشکل خواهد بود، در نتیجه هرگز به سراغ یادگیری آن ها نخواهند رفت. این در حالی است که به کمک یک ویدیو آموزشی صحیح و اصولی، می توان به راحتی کار با فوتوشاپ را یاد گرفت و از آن در جهت طراحی یک کارت ویزیت دلخواه، استفاده کرد.

پیش از تماشای ویدیو آموزشی حاضر، ابتدا نرم افزار فتوشاپ نسخه ۲۰۲۰ را بر روی لب تاب و یا کامپیوتر خود نصب نمایید. این ورژن از نرم افزار فوتوشاپ به نسخه کرک شده احتیاجی نداشته و به راحتی قابل نصب بر روی سیستم عامل ویندوز می باشد. همچنین توصیه می شود تا قدم به قدم با ویدیو آموزشی به جلو بروید تا دچار مشکل نشوید.

ویدیو آموزشی طراحی کارت ویزیت، به چه نکاتی اشاره خواهد کرد؟

در ویدیو آموزشی طراحی کارت ویزیت به کمک نرم افزار فتوشاپ، ابتدا نحوه ایجاد یک سند با سایز و اندازه دلخواه توضیح داده می شود. پس از آن به این نکته اشاره می شود که سایز کارت ویزیت و همچنین حاشیه امن اعمال شده بر روی آن را باید حتما از چاپخانه مد نظر خود سوال کنید. حاشیه امن به طور معمول برای جلوگیری از حذف نوشته ها و المان های کارت ویزیت در هنگام چاپ در نظر گرفته می شود.

در ادامه ویدیو به بررسی مفهوم layers و ترتیب آن ها برای ایجاد طراحی و رنگ آمیزی اشاره می شود. از گزینه color نیز برای ایجاد قسمت های رنگی بر روی کارت ویزیت استفاده می شود. دقت کنید که طیف رنگی CMYK برای رنگ کردن سفارشات مربوط به چاپخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای ایجاد جلوه های رنگی بیشتر از گزینه overlay استفاده می شود. در نهایت هم نحوه ذخیره کردن فایل کارت ویزیت به شما آموزش داده خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*