گرافیک تمپلیت

آموزش طراحی لگو اینستاگرام در ایلوستریتور

آموزش طراحی لوگو اینستاگرام در ایلوستریتور

طراحی لگو یکی از مهم ترین فاکتور ها در هنگام راه اندازی کسب و کار می باشد. به ویژه در شرایط فعلی که فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام شرایط را برای آنلاین بودن بیش از پیش کارها افزایش داده اند. به عبارتی لوگو، معرف هر کسب و کار می باشد. در واقع هر کسب و کاری برای اینکه بتواند مخاطب جذب کند یا بتواند به ارتقای خود کمک کند، به یک لوگوی مناسب نیاز دارد. لگو می تواند نشان دهد که هر کسب و کاری نماد چیست و چه خدماتی را ارائه خواهد داد، بنابراین طراحی لوگو بسیار مهم می باشد. بسیاری از گرافیست ها در زمینه طراحی لوگو فعالیت می کنند؛ اما در پاره ای از موارد کار قابل قبولی ارائه نخواهند داد، در نتیجه بهتر است تا فرد خودش در زمینه طراحی لوگو فعال باشد و در نهایت لوگو مد نظر خود را خلق نماید.

هدف از نوشتن این مطلب و همچنین ویدیو آموزشی که در انتهای آن قرار گرفته است، آموزش طراحی لوگو اپلیکیشن کاربردی و معروف اینستاگرام می باشد. اینستاگرام نیز همانند سایر اپلیکیشن ها و یا کسب و کارها به یک لوگو نمادین نیاز دارد. این لوگو بسیار جذاب بوده و مورد توجه قرار گرفته است. این در حالی است که طراحی این لوگو بسیار آسان بوده و به راحتی با نرم افزار ایلاستریتور مکان پذیر خواهد بود.

به منظور طراحی لوگو اینستاگرام با استفاده از نرم افزار ایلاستریتور، بهتر است ابتدا نرم افزار ایلاستریتور ورژن ۲۰۲۰ را بر روی لب تاب و یا رایانه خود نصب کرده و سپس در خصوص دریافت آموزش، اقدام نمایید. استفاده از ورژن ۲۰۲۰ نرم افزار ایلاستریتور، نیازی به کرک کردن نرم افزار نداشته و به راحتی قابل استفاده می باشد.

در هنگام تماشای ویدیو آموزشی طراحی لوگو اینستاگرام، چه نکاتی به شما آموزش داده خواهد شد؟

یکی از اولین تکنیک هایی که در هنگام کار با نرم افزار ایلاستریتور به شما آموزش داده خواهد شد، طراحی لوگو می باشد. به عبارت دیگر، طراحی لوگو یکی از اصلی ترین خدماتی است که توسط نرم افزار ایلاستریتور ارائه می شود. به همین دلیل، در ویدیو آموزشی ارائه شده به آموزش طراحی لگو معروف اینستاگرام با استفاده از تعدادی ابزار رایج و ساده در ایلاستریتور پرداخته خواهد شد.

تمامی مراحل ویدیو ارائه شده به صورت عملی می باشد و برای بهره بردن از آن، بهتر است تا به تمامی مراحل دقت نمایید. در این ویدیو و برای طراحی لوگو اینستاگرام از ابزار های selection tool برای انتخاب نقاط مد نظر، ابزار گرادینت به منظور رنگ بندی (انتخاب و تغییر طیف های رنگی) و در نهایت هم از ابزارeyedropper به منظور محو کردن طیف های رنگی در لوگوی اینستاگرام استفاده خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*