گرافیک تمپلیت

آموزش طراحی لگو گل پنجره ای

طراحی لگو گل پنجره ای با ایلوستریتور

آموزش طراحی لگو گل پنجره ای یکی دیگر از آموزش های محبوب در نرم افزار ایلاستریتور است. هر کسب و کاری به منظور جذب مخاطبان بیشتر و همچنین برای ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطبان، به یک لگو احتیاج دارد. لگو در حقیقت نماد یک کسب و کار است و تمامی افراد، آن کسب و کار را با استفاده از این لگو می شناسند. بنابراین می توان نتیجه گرفت، ساخت یک لگو در رونق گرفتن و شهرت یک بیزنس کاملا تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال، لگوی شرکت گوگل را در نظر بگیرید، هر شخصی، در هر نقطه از جهان، اگر لگوی گوگل را ببیند، سریعا به یاد این شرکت خواهد افتاد. هدف از ارائه این مطلب و همچنین ویدیو آموزشی که در ادامه در اختیارتان قرار داده می شود، آموزش ساخت لگو گل پنجره ای به کمک نرم افزار ایلاستریتور می باشد.

ایلاستریتور، نرم افزاری گرافیکی و حرفه ای بوده و بسیاری از طراحان حرفه ای با این نرم افزاری کار می کنند. یکی از کار های اصلی که به کمک این نرم افزار انجام می شود، طراحی لگو برای کسب و کارها و استارت آپ ها می باشد. بسیاری از افراد طراحی لوگو به کمک این نرم افزار را کاری دشوار در نظر می گیرند؛ اما باید بگوییم که به کمک یک آموزش ساده و آسان می توان به راحتی با این نرم افزار کار کرده و لگوی دلخواه خود را طراحی نمود.

آموزش طراحی لگو گل جهار برگ و چند برگ با ایلوستریتور

در ویدیو آموزشی طراحی لگوی گل پنجره ای در ایلاستریتور، چه نکاتی به شما آموزش داده می شود؟

در ویدیو آموزشی که در ادامه در اختیارتان قرار می گیرد، نحوه طراحی یک لوگو به شکل گل پنجره ای به شما آموزش داده خواهد شد. در ابتدای ویدیو، با استفاده از منوی file و گزینه place و همچنین فعال کردن گزینه template به شما یاد داده می شود تا فایل طراحی خود را که بر روی کاغذ و به صورت دستی انجام داده اید، وارد نرم افزار ایلاستریتور نمایید.

پس از وارد کردن فایل به کمک ابزار curvature می توانید دور گیری طرح خود را در نرم افزار ایلاستریتور انجام دهید. تصویر شما دارای curve یا منحنی است که به کمک ابزار curvature به راحتی می توانید این حالات را در تصویر ایجاد کرده و حتی قسمت های انتخابی خود را کوچک کرده یا تغییر شکل دهید.

در ادامه ویدیو به معرفی ابزار reflect پرداخته می شود که این ابزار برای کپی کردن برخی از قسمت های لگو که حالت قرینه دارند مورد استفاده قرار می گیرد. در انتهای ویدیو آموزشی نیز از گزینه گرادیانت نیز برای رنگ آمیزی سه بعدی لوگو گل پنجره ای استفاده خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*