گرافیک تمپلیت

قابلیت‌های جدید (Moho) موهو ۱۳

قابلیت های جدید موهو 13 و کاربردهای آن

درود بر همراهان گرامی؛

قابلیت های جدید موهو ۱۳ با انتشار ورژن جدید از این نرم افزار رونمایی شد. باید در همین ابتدا اعلام کنیم که اکنون شگفتانه‌ای را برای طرفداران نرم‌افزار انیمیشن‌سازی موهو تهیه کرده‌ایم. همان‌طور که می‌دانید این نرم‌افزار توانایی بالایی در ساخت انیمیشن‌های دو بعدی دارد و با بهره‌گیری از ابزار‌های گوناگون، امکان فعالیت حرفه‌ای را به ساده‌ترین شکل ممکن فراهم می‌کند. در این مقاله به جدیدترین قابلیت‌های آن می‌پردازیم و امیدواریم که نهایت استفاده را از آن‌ها ببرید.

امکانات متنوع و جدید نرم افزار موهو در انیمیشن سازی

نرم افزار Moho در ورژن جدید خود امکانات متنوعی دارد که به شرح زیر است.

Bitmap Frame by Frame Capabilities

در این قابلیت، ترکیب ابزار‌های جدیدBitmap  با لایه‌های فریم تصویر، امکان ایجاد مستقیم انیمیشن‌های سبک سنتی را فراهم می‌کند.

Bitmap Freehand Drawing Tools

این قابلیت، با بهره‌گیری از به راش‌های پیش‌فرض بیت‌مپ، تصاویر و جلوه‌های زیبایی را برای شخصیت‌ و شی‌ء مورد نظر خلق می‌کند. براش قیر قیر را با توجه به فشار، سرعت و جهت، کنترل کنید. از ابزارBitmap Fill Bucket  برای تسریع رنگ‌آمیزی بخش وسیعی از پیکسل‌ها در هنگام ایجاد زمینه یا تغییر رنگ یک بافت لایه تصویر استفاده کنید.

 Bitmap Freehand Brush Tool

Moho در حال حاضر توانایی ترسیم بیت‌مپ را دارد! به‌طوری‌که با استفاده از یک براش پیش‌فرض، امکان ساخت آنچه که می‌خواهید بسازید را به دست می‌آورید؛ همچنین اگر کاربر Moho Pro هستید، می‌توانید براش دلخواه خود را با استفاده از مدیر جدید Brush ایجاد کنید.

Custom Bitmap Brush Creation

ایجاد براش‌هایBitmap  این امکان را فراهم می‌کند که سبک موردعلاقه و سفارشی خود را به انیمیشنتان بیفزایید. با استفاده از انواع قلم‌مو و ویرایش آن‌ها در مدیر قلم‌موBitmap Moho Pro ، نمایی که برای پروژه‌ی خود در نظر دارید را پیدا کرده و به ‌راحتی آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید و در سایر دستگاه‌هایتان از آن‌ها استفاده کنید.

۳D Objects Light Manipulation Support

امکانات بیشتری در تغییرات به دست آورده و پشتیبانی از نمای D3 را بهبود ببخشید. تنظیمات بافت‌های نمای D3 را تغییر داده و با تنظیم منبع روشنایی آن، از انسجام و زیبایی میان دارایی‌های D2 و D3 که در Moho به وجود می‌آیند، اطمینان حاصل کنید.

نکات و کاربردهای متنوع و جدید موهو 13

۳D Object Material Properties Support

در هنگام دست‌کاری دوربین، به پیش‌نمایش‌های شی‌ء D3 توجه کرده و ویژگی‌های ماده آن را اصلاح کنید. با کمک این آپشن‌های جدید ویرایش متریال و کنترل‌های سایه زنی تون، نگاهی متناسب با پروژه‌ی D3 خود داشته باشید. همچنین پشتیبانی بیشتری در کنترل و حذف گزینه‌های خروجی از پیش تعیین شده، دریافت کنید.

New Actions Window

پنجره جدیدActions  در Moho Pro، امکان کنترل سازمانی اقدامات را به شما می‌دهد. با استفاده از کلمات کلیدی، زیر کلمات و عملیات بولی (+ و -) به جستجوی دقیق‌تر گروه‌ها و برچسب‌ها بپردازید؛ سپس با ایجاد یک منطق مرتب‌سازی دلخواه یا بر اساس نوع (منظم، مورف و هوشمند استخوانی)اقدامات را فیلتر کنید.

اگر از آموزش فوق خوشتان آمده است، می توانید از مطالب آموزشی آموزش افتر افکت، آموزش فتوشاپ یا آموزش پریمیر استفاده نمایید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*