گرافیک تمپلیت

۵ ابزار کاملا رایگان برای تبدیل فرمت Mp4 به MP3

تبدیل فرمت Mp4 به mp3 - گرافیک تمپلیت

شما با هر دستگاهی که سر و کار داشته باشید، به انواع مختلفی از فرمت های چند رسانه های برخواهید خورد. گاهی پیش می اید که مشغول تماشای یک فایل ویدیویی هستید و دوست دارید که فایل صوتی این ویدیو را داشته باشید و بخواهید در یک زمان مناسب به آن گوش دهید. این جاست که صحبت از تبدبل فرمت ها به میان می آید. در ادامه ابزاری را معرفی خواهیم کرد که به راحتی می توانید فرمت های ویدیویی را به فایل های صوتی تبدیل کنید. با ما همراه باشید.

ابزار رایگان تبدیل فرمت

مهمترین ابزار رایگان تبدیل فرمت ویدیویی Mp4 به Mp3 به شرح زیر است. با ما همراه باشید.

ابزار Online convert

با استفاده این ابزار قادر هستید که فایل های صوتی خود را از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل کنید. یک ابزار جزو اپلیکیشن های تحت وب محسوب می شود که رابط کاربری بسیار ساده و درعین حال کارآمدی دارد. شما برای اینکه فایل MP4 خود را به فرمت MP3 تبدیل کنید باید روی کامپیوتر خود فایل ویدیویی را انتخاب کرده و در ابزار Online convert آپلود کنید. کار با این ابزار به همین سادگی است. مزیت این ابزار این است که اگر فایل ویدیویی شما در اینترنت هم باشد، می توانید آدرس اینترنتی را در در این ابزار وارد کنید تا نسخه تبدیل فرمت شده آن را دریافت کنید.

ابزار تبدیل فرمت mp4 به mp3 به نام ZAMZAR

با استفاده از این ابزار مجبور نیستسد روی کامپیوتر خود نرم افزار خاصی نصب کنید. با به کار گیری این ابزار قادر هستید فایل موردنظر خود را وارد کنید و به سادگی فایل صوتی مربوطه را دریافت کنید. شما می توانید خروجی فایل را نیز مشخص کنید. بعد از انجام مراحل آدرس ایمیلی را به نرم افزار می دهید تا نسخه نهایی را به ایمیل شما ارسال کند. به همین راحتی.

ابزار آنلاین Docspal

Docspal از آن دسته مبدل های آنلاینی است که به راحتی می توانید فایل های MP4 خود را به فرمت MP3  تبدیل کنید. کار تبدیل فرمت با استفاده از این ابزار با سرعت زیادی انجام می شود. این ابزار علاوه بر اینکه مبدل خوبی برای تبدیل فرمت های مختلف است، برای تبدیل ویدیوها، تصاویر، اسناد و کتاب های الکترونیکی از یک فرمت به فرمت دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. فقط یک محدودیت در این ابزار دارید. در این ابزار امکان تبدیل فایل های بیشتر از ۵۰ مگابایت را ندارید. در صورتی که فایل های فشرده شده تا ۲۰۰ مگابات را هم می توانید تبدیل فرمت کنید. همچین شما می توانید ۵ فایل مختلف را به صورت همزمان تبدیل فرمت کنید.

ابزار Youconvertlt

این ابزار نیز جزو اپلیکیشن های آنلاین است که می توانید فایل MP4 را به  MP3 تبدیل کنید. شما قادر به تبدیل چندین فایل مختلف به صورت همزمان هستید. پس از عمل تبدیل نیز می توانید قابلیت به اشتراک گذاری فایل نهایی را دارید.

ابزار تبدیل فرمت mp4 به mp3 با نام Convertio

ابزار convertio جزو مبدل های تحت وب است که می توانید با آسودگی خاطر فایل MP4 را به MP3 تبدیل کنید.این ابزار قابلیت پشتیبانی ۲۰۰ فرمت مختلف را دارد که در نوع خود بهترین است. تنها کاری که باید اجام دهید این است که فایل مورد نظر خود را که قصد تبدیل دارید را با موس کشیده و در این اپلیکیشن رها کنید. پس از مدت کوتاهی عمل تبدیل پایان می یابد.

پروژه آماده افتر افکت.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*