گرافیک تمپلیت

مهمترین افزونه های کروم برای مدیریت کسب و کار

10 افزونه کروم برای کسب و کار و مدیریت آن - گرافیک تمپلیت

کروم علاوه بر این که مرورگر قدرتمندی محسوب می شود، دارای افزونه هایی است که می تواند منبع بهره وری باشد. تعداد این افزونه ها بسیار زیاد است که می توانید کسب و کار خود را مدیریت کرده و آن را ارتقا دهید. به همین منظور ما قصد داریم در این مقاله بهترین افزونه های گوگل را که به مدیریت کسب و کار شما کمک می کند، را معرفی کنیم.

افزونه های کروم برای کسب و کار

در ادامه مهمترین افزونه های کروم برای مدیریت کسب و کار اشاره می گردد. امید است که کاربردی و مفید باشد.

افزونه Todoist

افزونه Todoist کسب و کار شما را سازماندهی می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی کارهای خود را در دستور کار قرار دهید. از ویژگی های کاربردی این نرم افزار می توان به دسترسی افلاین به وظایف، تنظیم یادآوری با پیامک، اشتراک گذاری وظایف و امکان پیگیری پروژه ها اشاره کرد. این نرم افزار سازگاری خوبی با تلفن های هوشمند و انواع برنامه های تقویم دارد که در ساماندهی هر چه بیشتر کسب و کارتان به شما کمک می کند.

افزونه Pocket

با استفاده از افزونه pocket شما می توانید وب سایت های مدنظر خود را ذخیره کنید و در یک زمان دلخواه دوباره وب سایت را باز کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از بالای مرورگر خود دکمه pocket را کلیک کنید. ذخیره صفحه وب سایت به صورت خودکار انجام می شود. شما به همین سادگی می توانید وب سایت های خود را ذخیره کنیدُ بدون آنکه آن ها را از دست دهید.

اقزونه OneTab

زمانی که شما صفحات باز زیادی داریدُ با استفاده از این افزونه می توانید صفحات خود را مدیریت کنید. این افزونه لیست صفحات باز را برای شما به نمایش می گذارد که می توانید در بین صفحات جابه جا شوید، بدون اینکه مجبور به بستن آن ها شوید. جستجوی هر صفحه به صورت مجزا، وقت زیادی را از شما می گیرد. افزونه onetab این قابلیت را برای شما ایجاد می کند که هم به صورت جداگانه و هم به صورت یکجا صفحات را باز کنید و به کار شما سرعت م یدهد.

افزونه Black Menu

گاهی شما در صفحه ای از وب سایت قرار دارید و قصد ایجاد زبانه دیگر را دارید. همچنین شما قصد ندارید که صفحه اول خود را ببندید. اینجاست که نرم افزار black menu به کمک شما می اید و شما به راحتی می توانید زبانه جدیدی را روی یک زبانه دیگر باز کنید. با کلیک کردن روی دکمه Black menu می توانید مورد جدیدی را جستجو کنید.

افزونه Docusign

این افزونه به شما این امکان را می دهد که اسناد خود را به صورت الکترونیکی امضا کنید. چون گاهی پیش می آید که بخواهید سندی مهمی را امضا کنید. با استفاده از افزونه Docusign این قابلیت را دارید که زمان چاپ، ارسال، آپلود و اسکن اسناد را به صورت دستی ذخیره کنید. این نرم افزار با G suite  سازگاری خوبی دارد و شما می توانید اسناد را در جمیل امضا کنید و در گوگل درایو ذخیره کنید.

افزونه Wave accounting

با استفاده از این افزونه امکان وارد کردن دستی هزینه های مالی خود را دارید که مستقیما به حساب بانکی و یا کارت های شتاب متصل می شوید. شما می توانید با درنظر گرفتن برند یا لوگو مدنظرتان فاکتور تهیه کنید و به نوعی آن ها را سفارشی سازی کنید. ابزار wave انجام معاملات و خرید را به صورت آنلاین برای شما فراهم می کند. شما با این افزونه قادر به تهیه گزارش های حسابداری و ترازنامه ها هستید که به راحتی می توانید مخارج خود را مدیریت کنید.

افزونه Evernote

یک افزونه یک برنامه یادداشت برداری است که به کمک آن می توانید یادداشت خود را اضافه کنید و یا یادداشت های موجود را مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از نرم افزار Evernote قابلیت ایجاد لیست کار و عکس گرفتن از یادداشت ها را دارید. این نرم افزار با تلفن های همراه سازگاری خوبی دارد و دارای سیستم شناسه متن است که امکان دنبال کردن یادداشت های خاص را با استفاده از کلمات کلیدی به شما می دهد.

افزونه Chrome Remote Desktop

با استفاده از افزونه chrome remote desktop  شما به راحتی می توانید با کمک تلفن همراه به فایل ها و برنامه های موجود بر روی کامپوترتان دسترسی داشته باشید. زمانی که اقدام به نصب این افزونه بر روی دسکتاپ ویندوز خود کنید، برنامه ها و فایل های کامپیوتر بر روی تلفن هوشمند نمایان می شود. هر زمان که به فایل های خود نیاز داشتید می توانید از راه دور و با استفاده از این افزونه به آن ها دسترسی داشته باشید.

افزونه Smartsheet

افزونه smartsheet  برای مدیریت پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. کار با این افزونه بسیار راحت است و پیچیدگی خاصی ندارد. ستون های موجود در این برنامه امکان دسترسی شما را به منوهایی کشویی میسر می کنند که می توانید تاریخ تحویل پروژه، اولویت ها و وضعیت تکمیل پروژه را تغییر دهید. همچنین با کمک این افزونه این قابلیت را دارید که ویدیوها، قراردادها، اسناد و دیگر فایل ها را ضمیمه کنید تا همکارانتان به آنها دسترسی داشته باشند.

افزونه Business Hangouts

افزونه Business Hangouts برنامه کنفرانس ویدیویی است که برای کاربران تجاری طراحی شده است و با برخورداری از ویژگی های مانند امکان مدیریت شرکت کنندگان هر جلسه، وجود سیستم ایمیل برای مشاهده دعوت نامه ها و یادآوری ها و امکان دعوت مخاطبان از طریق پیامک و ایمیل می تواند یک جلسه را تشکیل دهد. این افزونه مشابه برنامه Hangouts است.

پروژه آماده افتر افکت .

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*