گرافیک تمپلیت

معرفی افزونه های مهم مرورگرهای مختلف برای داشتن تجربه کاربری مناسب

معرفی افزونه های مهم مرورگرهای مختلف برای داشتن تجربه کاربری مناسب

برای داشتن تجربه بهتر هنگام استفاده از مرورگرهای مختلف، می توانید از افزونه ها استفاده کنید. افزونه ها برنامه های کوچکی هستند که توسط جاوا، CSS و HTM ساخته شده اند. شاید برایتان این سوال ایجاد شود که افزونه ها چه کارهایی انجام می دهند؟ از جمله کارهای افزونه ها می توان به مرور سریع تر در وب سایت ها اشاره کرد. در ادامه این مقاله به معرفی برخی از افزونه های مهم در حوزه تبلیغات مرورگر کروم می پردازیم.

۱- افزونه gorgias

اگر به دنبال یک راه برای ذخیره الگوهای ایمیل خود هستید، پیشنهاد ما به شما افزونه gorgias می باشد. حتما تاکنون برایتان پیش آمده که تعدادی ایمیل دریافت کنید که برای پاسخ به هرکدام باید متن مشابهی تایپ نمایید. انجام این عمل می تواند کسل کننده باشد و وقت زیادی از شما بگیرد. با استفاده از این افزونه و با وارد کردن یک کد کوتاه می توانید یک متن الگو در ایمیل خود ایجاد کرده و دیگر ملزم به تایپ کردن متن به صورت مجدد نمی باشید.

۲- افزونه grammarly

برای چک کردن اشکالات گرامری و نگارشی متون خارجی می توانید از افزونه grammarly استفاده کنید. این افزونه می تواند به صورت کاملا تخصصی متن شما را بررسی کرده و اشکالات متن را به شما نشان داده و اصلاح کند.

۳- افزونه nimbus

آیا تا به حال این اتفاق برایتان افتاده است که وارد یک وب سایت شوید و بخواهید از صفحه آن وب سایت اسکرین شات تهیه کرده و آن را برای خود ذخیره کنید؟ اگر پاسختان آری است، باید بگوییم که با کمک افزونه nimbus این کار برایتان آسان شده و می توانید به راحتی از هر صفحه ای که خواستید اسکرین شات تهیه کرده و حتی بر اساس سلیقه خود عکس گرفته شده را شبیه سازی نمایید.

۴- افزونه email hunter

گاهی به یک وب سایت تجاری یا فروشگاهی وارد می شویم و ساعت ها به دنبال ایمیل آن وب سایت می گردیم؛ اما در نهایت تلاشمان بی نتیجه خواهد ماند. همچنین گاهی با ورود به وب سایت هایی مانند لینکدین به دنبال ایمیل نویسنده برخی مقالات می گردیم اما نمی توانیم آن ها را پیدا کنیم. یک راه بی دردسر برای دریافت ایمیل افراد استفاده از افزونه email hunter می باشد.

۵- افزونه URL builder

اگر کمپین تحلیلی برای خود دارید و به دنبال ردیابی لینک وب سایت های مختلف هستید، افزونه URL builder می تواند در این زمینه به شما کمک کند. عملکرد این افزونه به صورت خودکار بوده و قادر است که آدرس لینک را از هر وب سایتی که بازدید می کنید، برایتان به دست آورد.

۶- افزونه boomerang

اگر فردی با مشغله بالا هستید و به صورت روزانه ایمیل های زیادی در یافت می کنید؛ ممکن است نتوانید به تمام ایمیل ها پاسخ داده یا تمام ایمیل ها را بررسی کنید. افزونه boomerang می تواند علاوه بر دادن هشدار دریافت ایمیل، پاسخ هایی آماده به صورت آفلاین برایتان ارسال نماید.

۷- افزونه SEO quake

تولید محتوای هر سایت را نمی توان به طور تخصصی بررسی کرد. به عنوان مثال بررسی تعداد کلمات کلیدی متن و حتی بررسی لینک سازی داخل متن کار بسیار دشواری است. افزونه SEO quake می تواند اطلاعات مربوط به سئو وب سایت مد نظر شما را برایتان تهیه کرده و در اخیارتان قرار دهد.

۸- افزونه one tab

وقتی در اینترنت به جستجو می پردازید، سربرگ های زیادی در مرورگر شما باز خواهند شد. برای اینکه از ازدحام ناشی از سربرگ ها جلوگیری کنید، باید تمام سربرگ های شما در یک لیست طبقه بندی شوند تا بتوانید به راحتی به هر کدام از آن ها دست یابید. برای این کار می توانید از افزونه one tab استفاده نمایید.

۹- افزونه page analytics by google

اگر صاحب یک وب سایت هستید و تمایل دارید بدانید در هر زمان چه مقدار بازدید از وب سایت شما انجام شده است، می توانید از افزونه page analytics by google استفاده کنید. به کمک این افزونه حتی قادر هستید که تعداد کلیک روی هر لینک را بررسی کنید.

۱۰- افزونه pocket

گاهی حجم مقالات مد نظر ما برای مطالعه در یک وب سایت آن قدر زیاد است که فرصت مطالعه تمام مقالات را نداریم. در این حالت نمی خواهیم مقالات را از دست بدهیم اما زمان کافی برای مطالعه نیز نداریم. افزونه pocket به ما کمک می کند تا مقالات را در داشبورد خود ذخیره کرده و هر زمان که تمایل داشتیم به مطالعه بپردازیم.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*