گرافیک تمپلیت

نحوه استفاده از پروژه های آماده در نرم افزار افتر افکت

نحوه استفاده از پروژه ها و قالب های افتر افکت

استفاده از پروژه های آماده افتر افکت یکی از راحت ترین کارها برای تولید سریعتر آثار هنری یا تدوین آثار سینمایی می باشد. همیشه در فیلم های سینمایی جلوه های بصری از جذاب ترین قسمت های فیلم هستند. خوب است بدانیم که این جلوه ها چگونه ساخته می شوند.

نرم افزار افتر افکت(After effect) یک ابزار حرفه ای ساخت جلوه های ویژه بصری است. این نرم افزار پیشرفته توسط adobe ساخته شده و از بهترین های موجود در بازار محسوب می شود. جالب است برای راحتی کار افراد حرفه ای جلوه هایی را می سازند و کاربران می توانند با دانلود ان با کمی ویرایش استفاده کنند. قالب های اماده ای که کار را بسیار ساده تر می کنند.

استفاده از قالب های از پیش ساخته شده

قدم اول

در گوگل “قالب های افتر افکت” را جست و جو کنید. یک سایت را انتخاب کرده و تا اتمام  دانلود ان صبر کنید.

قدم دوم

پوشه را از حالت فشرده در بیاورید و دنبال فایلی با پسوند (.aep) بگردید. فایل را با adobe after effect  باز کنید.

قدم سوم

در پنل خط زمانی(timeline) قالب را انتخاب کنید. در جعبه ابزار(toolbar) گزینه متن را انتخاب کنید و روی هر متنی که می خواهید تغییر دهید کلیک کنید. حالا وقت drag & drop کردن کلیپ در برنامه است.

قدم چهارم

منوی composition را باز کرده و  add to render queue را انتخاب کنید. بر روی مثلث output to کلیک کنید. بعد از وارد کردن اسم و ادرس ذخیره کنید. روی output module  کلیک کنید و فرمت را انتخاب کنید. برای تایید نهایی تنظیمات ok  را بزنید و در قدم نهایی با انتخاب گزینه render فرایند تهیه فایل خروجی را تایید کنید.

وب سایت گرافیک تمپلیت حاوی انواع پروژه آماده افتر افکت است که به صورت منظم بروزرسانی می شوند و از آن گذشته بسیار راحت قابل ویرایش هست. در صورت تمایل می توانید از این محصولات وب سایت ما دیدن نمایید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*