گرافیک تمپلیت

اضافه کردن نوشته به فایل تصویری

اضافه کردن نوشته به فایل تصویری به سادگی

اضافه کردن نوشته به فایل تصویری یک کار بسیار ساده است. در واقعیت یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین کار هایی که یک کاربر پریمیر لازم است که بلد باشد ابزار افزودن متن به فیلم است. حالا این سوال پیش می اید متن در فیلم چه کاربردی دارد؟ فیلم می تواند با یک عنوان جذاب از همان ابتدای فیلم مخاطب را درگیر کند

زیرنویس های مختلف می توانند اطلاعات بیشتری به مخاطب بدهند. اسلاید سازندگان از واجبات هر فیلم است که اصولا در اول فیلم مختصر اما در پایان فیلم کامل نمایش داده می شوند.

قبل از ادامه آموزش، شما می توانید از لینک دانلود پروژه آماده پریمیر پرو، برترین تمپلیت های نرم افزار پریمیر را دانلود نمایید. ضمن اینکه سایر مقالات آموزشی پریمیر در صفحه آموزش پریمیر قابل رویت می باشد.

نوشتن متن با ابزار های پریمیر

با ابزار تایپ پریمیر می توانید با رنگ ها و فونت های مختلف در ویدیو خود متن جای دهید. برای این کار گام هایی که بر می داریم را با ما بردارید.

گام اول: انتخاب ابزار تایپ

کافی است ابزار تایپ را گرفته و یک کادر روی تصویر بکشید و متن خود را داخل ان بنویسید. اگر این ابزار برای شما نمایش داده نمی شود از قسمت windows وارد tools شوید و روی type tool نگه دارید.

گام دوم: شخصی سازی متن

اگر می خواهید رنگ فونت و یا تغییر اندازه متن انجام دهید  پریمیر پرو دست شما را کاملا باز گذاشته است. از بخش windows وارد essential graphics شوید تا پنجره ویرایش متن برایتان باز شود.

گام سوم: جذاب سازی متن

اگر می خواهید متن جذاب تر شود این گام را انجام دهید. با پنل کنترل افکت می توانید به متن انیمیشن هایی اضافه کنید  تا متن حرکت کند و جابجا شود یا بچرخد. ایده خوبی برای قسمت هایی مثل تیتراژ است.

البته باید این نکته را اضافه کرد که ابزار های پیش فرض پریمیر برای نوشتن محدود هستند. برای اکثر فعالیت ها کافی به نظر می رسند اما اگر چیزی فراتر از این می خواهید می توانید از طرح های اماده (template) ها استفاده کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*