گرافیک تمپلیت

اضافه کردن نوشته به ویدیوی تصویری

افزودن متن به فیلم با پریمیر

افزودن متن به فیلم ، یکی از ابتدایی ترین و ساده ترین کارهایی است که یک کاربر نرم افزار پریمیر پرو لازم است که بلد باشد. حالا این سوال پیش می اید متن در فیلم چه کاربردی دارد؟ فیلم می تواند با یک عنوان جذاب از همان ابتدای فیلم مخاطب را درگیر کند. زیرنویس های مختلف می توانند اطلاعات بیشتری به مخاطب بدهند و مخاطب با زبان بیگانه را درگیر فیلم نمایند.

معرفی سازندگان فیلم یا سریال از واجبات هر فیلم است که اصولا در اول فیلم مختصر اما در پایان فیلم کامل نمایش داده می شوند. پس متوجه می شوید که چقدر افزودن متن به فیلم از اهمیت بالایی برخوردار است.

نوشتن متن در فیلم با ابزار های پریمیر

با ابزار تایپ پریمیر می توانید با رنگ ها و فونت های مختلف در ویدیو خود متن جای دهید. برای این کار گام هایی که بر می داریم را با ما بردارید.

گام اول انتخاب ابزار تایپ

کافی است ابزار تایپ را گرفته و یک کادر روی تصویر بکشید و متن خود را داخل ان بنویسید. اگر این ابزار برای شما نمایش داده نمی شود از قسمت windows وارد tools شوید و روی type tool نگه دارید.

ابزار پریمیر و تایپ کردن در آن

گام دوم شخصی سازی متن

اگر می خواهید رنگ فونت و یا تغییر اندازه متن انجام دهید  پریمیر پرو دست شما را کاملا باز گذاشته است. از بخش windows وارد essential graphics شوید تا پنجره ویرایش متن برایتان باز شود.

نحوه اضافه نمودن نوشته به ویدیو و فیلم

گام سوم جذاب سازی متن

اگر می خواهید متن جذاب تر شود این گام را انجام دهید. با پنل کنترل افکت می توانید به متن انیمیشن هایی اضافه کنید  تا متن حرکت کند و جابجا شود یا بچرخد. ایده خوبی برای قسمت هایی مثل تیتراژ است.

آموزش تایپ کردن در فیلم با پریمیر پرو

البته باید این نکته را باید اضافه کرد که ابزار های پیش فرض پریمیر برای نوشتن محدود هستند. برای اکثر فعالیت ها کافی به نظر می رسند اما اگر چیزی فراتر از این می خواهید می توانید از طرح های اماده (template) ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که گرافیک تمپلیت انواع پروژه های آماده پریمیر را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*