گرافیک تمپلیت

درس پنجم آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ – ابزار انتخاب

ابزار انتخاب در فتوشاپ

آموزش ابزار انتخاب یا selection در فتوشاپ در این مطلب بررسی خواهد شد. یکی از نرم افزار های مطرح در زمینه ادیت عکس و یا حتی ایجاد پست های گرافیکی، نرم افزار فتوشاپ می باشد. این نرم افزار با داشتن قابلیت های زیاد و خارق العاده به یکی از نرم افزارهای بدون رغیب در دنیای دیجیتال تبدیل شده است. البته نحوه کار کردن با این نرم افزار هم بسیار مهم است. به این دلیل که اگر آموزش لازم در خصوص این نرم افزار را ندیده باشید، نمی توانید نهایت بهره را از آن ببرید. هدف از نوشتن مطلب حاضر و فیلم آموزشی که در ادامه آن در اختیارتان قرار داده می شود، آموزش کار با نرم افزار فتوشاپ با زبانی ساده می باشد.

اگر چرخی در فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام بزنید، خواهید دید که این روز ها برای جذب مخاطب یا به قول معروف فالوور زیاد، باید پست های اینستاگرامی شما جذاب باشند، بنابراین چاره ندارید، جز اینکه از از نرم افزار های ادیت عکس نظیر فتوشاپ استفاده کنید تا بتوانید علاوه بر ادیت عکس هایتان، پست های اینستاگرامی جذابی نیز خلق نمایید. بسیاری از افراد به دلیل سخت بودن کار با نرم افزار فتوشاپ، استفاده از آن را ترجیح نمی دهند؛ اما با استفاده از فیلم آموزشی که در انتهای این مطلب آمده است، هر شخصی قادر خواهد بود تا از سطح مقدماتی تا سطوح پیشرفته، کار با نرم افزار فتوشاپ را به راحتی یاد بگیرد.

برای آموزش هر چه بهتر نرم افزار فتوشاپ باید چه کاری انجام دهید؟

توصیه ما به شما این است که پیش از استفاده از فیلم آموزشی، ابتدا نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ را بر روی سیستم خود نصب نمایید. این نرم افزار متناسب با آموزش ارائه شده در فیلم بوده و نیازی به نسخه کرک شده نیز نخواهد داشت. پس از نصب، بهتر است قدم به قدم با آموزش ارائه شده در ویدیو پیش بروید تا دچار مشکل نشوید.

selection tool یا ابزار انتخاب در نرم افزار فتوشاپ

در جلسه پنجم فیلم آموزشی فتوشاپ ۲۰۲۰، چه نکاتی به شما آموزش داده خواهد شد؟

در جلسه پنجم فیلم آموزشی نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰، به معرفی selection tools یا ابزار های انتخابی پرداخته خواهد شد. ابزار های انتخابی شامل چندین مدل ابزار هستند که در سمت چپ نرم افزار فتوشاپ قرار گرفته اند و هر کدام یک کار خاص را انجام می دهند.

در ادامه ویدیو به معرفی ابزار های مارکی یا  marquee tool پرداخته می شود. این ابزار ها دارای چند زیر مجموعه هستند و با هدف انتخاب یک بخش از تصویر یا سند مورد نظر به کار برده می شوند. به عنوان مثال متناسب با زیر گزینه های انتخابی از بخش ابزار مارکی می توانید قسمت های مستطیلی، مربعی، یک اینچی و یا حتی دایره ای را از سند یا تصویر مورد نظر جدا نمایید.

در انتهای ویدیو هم نحوه deselect یا حذف منطقه انتخابی با استفاده از منوی select به شما آموزش داده خواهد شد.

قسمت اول آموزش ویدیویی

قسمت دوم آموزش ویدیویی

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*