گرافیک تمپلیت

درس هشتم آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ – بررسی ابزار selection area

آموزش فتوشاپ 2020 – بررسی ابزار selection area

نرم افزار فتوشاپ یکی از رایج ترین و پر کاربرد ترین نرم افزار های ادیت عکس می باشد که توسط گرافیست های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از به روی کار آمدن فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام، صرفا به منظور انجام کار های حرفه ای و یا در امر تبلیغات از این نرم افزار استفاده می شد؛ اما امروزه دیگر مردم حتی برای عکس های خود نیز از فتوشاپ استفاده می کنند. هدف از نوشتن مطلب فوق و همچنین ویدئو آموزشی که در ادامه آن در اختیارتان قرار خواهد گرفت، آموزش نرم افزار فتوشاپ با روشی بسیار ساده می باشد.

تصور بسیاری از افراد این است که صرفا یک فرد حرفه ای در زمینه گرافیک قادر است با نرم افزار فتوشاپ کار کند و در صورتی که فردی ماهر نباشید، نمی توانید از این نرم افزار استفاده کنید! این تصور تا حدودی غلط است و باید بگوییم که با استفاده ویدیو آموزشی که در انتهای این مطلب قرار داده شده است، می توانید به راحتی با نرم افزار فتوشاپ کار کنید و تصاویر دلخواه خود را ادیت نمایید.

پیش از استفاده از ویدیو آموزشی باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید؟

پیش از مشاهده نهمین جلسه از سری آموزش های فتوشاپ ۲۰۲۰، ابتدا به یک نرم افزار فتوشاپ احتیاج دارید. پیشنهاد می کنیم که برای تفهیم بیشتر آموزش، ابتدا یک نرم افزار فوتوشاپ ۲۰۲۰ را بر روی سیستم خود نصب نموده و سپس نسبت به دریافت آموزش اقدام کنید. همچنین سعی کنید ویدیو را به صورت کامل مشاهده کنید تا دچار مشکل نشوید.

در درس ۸ از سری آموزش های نرم افزار فتوشاپ، چه نکاتی به شما آموزش داده می شود؟

در ویدیوی آموزشی که در ادامه قرار داده شده است، به معرفی ابزار selection area پرداخته می شود. این ابزار در سمت چپ نرم افزار فوتوشاپ و در زیر قسمت lasso tool قرار داده شده است. در داخل ابزار selection area، سه زیر ابزار وجود دارد که در ادامه ویدیو به معرفی هر کدام به صورا جداگانه و همچنین کاربرد آن ها پرداخته می شود.

همچنین در این ویدیو ابزار object selection که برای انتخاب طیف رنگی گسترده ای در تصاویر چند رنگ به کار برده می شود، به صورت کاملا عملی توضیح داده خواهد شد. پس از آن ابزار quick selection tool به صورت کامل توضیح داده می شود و کاربرد آن به صورت عملی نمایش داده خواهد شد. با استفاده ابزار selection area و زیر ابزار های این بخش به راحتی می توانید هر قسمت از تصویری را که در اختیار دارید، جدا کرده و مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*