گرافیک تمپلیت

جلوگیری از کرش (هنگ کردن) مداوم در هنگام کار با فتوشاپ ۲۰۲۰

جلوگیری از کرش (هنگ کردن) مداوم در هنگام کار با فتوشاپ 2020

نرم افزار فتوشاپ از مهم ترین و پر کاربرد ترین نرم افزار هایی است که برای ادیت فایل های گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل نرم افزار ها بر روی سیستم عامل هایی که رم بالا دارند، قابل نصب می باشد. این نوع سیستم عامل ها از کیفیت و قابلیت های زیادی برخوردار هستند، بنابراین به راحتی می توان از این نرم افزار استفاده کرد. البته برخی از سیستم ها به دلیل محدودیت هایی که دارند، نمی توانند از نسخه فتوشاپ ۲۰۲۰ استفاده کنند. هدف از تهیه مطلب حاضر و همچنین ویدیویی که در انتهای این مطلب قرار داده شده است، آموزش رفع مشکلات کرش یا هنگ مکرر نرم افزار فتوشاپ است.

اگر سیستم عاملی که بر روی آن نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ نصب شده است، مناسب با ظرفیت مورد نیاز آن نباشد، در نتیجه در هنگام کار کردن با این نرم افزار، ممکن است به صورت اجباری نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ بسته شود، زیرا رمی که مورد نیازش است بیش از حد بوده و فضای کافی برای عملکرد سایر نرم افزارها وجود نخواهد داشت.

زمانی را در نظر بگیرید که در حال کار با نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ هستید، در این لحظه کافی است که مرور گر کروم خود را باز کنید تا ببینید در یک چشم بهم زدن، نرم افزار فوتوشاپ بدون هیچ گونه سوالی از شما، بسته خواهد شد. این اتفاق صرفا به این دلیل است که نرم افزار فتوشاپ فضای بیش از اندازه ای را اشغال کرده و تنظیمات درست و مناسب با سیستم شما را ندارد. در این حالت به دلیل نبود فضای کافی برای سایر نرم افزار ها با باز کردن مرورگر کروم، سریعا فتوشاپ بسته شده تا فضای کافی برای عملکرد مرورگر ایجاد شود.

ویدیو آموزشی جلوگیری از کرش یا هنگ مکرر هنگام کار با فتوشاپ نسخه ۲۰۲۰، چه نکاتی را در اختیار شما قرار می دهد؟

در ویدیو آموزشی که در انتهای این مطلب در اختیارتان قرار داده خواهد شد، در ابتدا به معرفی فاکتور های مورد نیاز برای نصب فتوشاپ ۲۰۲۰ پرداخته خواهد شد. سپس در صورتی که سیستم شما شرایط لازم را نداشته باشد، نحوه تنظیمات سیستم شما با فوتوشاپ جهت سازگاری بیشتر آموزش داده خواهد شد.

در این ویدیو به معرفی منوی edit و در ادامه گزینه preferences و در نهایت زیر مجموعه general برای اعمال سازگاری بیشتر فوتوشاپ با سیستم عامل شما پرداخته می شود. در انتهای ویدیو نیز بررسی مفهوم رم و همچنین میزان فضای مورد نیاز برای فتوشاپ در نظر گرفته خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*