گرافیک تمپلیت

آموزش اصول و مفاهیم طراحی کارت ویزیت و یو وی برجسته در فتوشاپ

آموزش اصول و مفاهیم طراحی کارت ویزیت و یو وی برجسته در فتوشاپ

هر کسب و کاری که راه میفتد، باید به دیگران معرفی شود. البته یکی از راه های پر مخاطب برای معرفی کسب و کار به دیگران تبلیغات تلویزیونی و اینستاگرامی هستند که هزینه بسیار بالایی را به دنبال خواهند داشت. بسیاری از افراد برای فرار از هزینه های سرسام آور تبلیغات، به راه دیگری که هزینه کمتری به دنبال دارد، پناه می برند. این راه کم هزینه استفاده از کارت ویزیت نام دارد. هدف از ارائه این مطلب و همچنین ویدیوی آموزشی که در پایان آن به شما تقدیم می گردد، آموزش طراحی کارت ویزیت لمینت مات برجسته می باشد.

کارت ویزیت معرف کسب و کار شما است، بنابراین طرح آن، رنگ آن ، نوشته های متن، فونت نوشته ها و حتی المان های به کار رفته بر روی آن می تواند بر کسب و کار شما تاثیر مثبت و منفی داشته باشد. برای داشتن یک کارت ویزیت می توان به برخی چاپ خانه ها مراجعه کرده و در نتیجه سفارش خود را ثبت کرد؛ اما بعد از تحویل سفارش ممکن است که کارت ویزیت دلخواه شما نباشد! برای رهایی از این مشکل، بهتر است خودتان نسبت به طراحی کارت ویزیت مورد نظرتان اقدام کنید.

چگونه می توانید کارت ویزیت دلخواه خود را با یو وی برجسته طراحی کنید؟

یکی از راه های آسان برای طراحی کارت ویزیت استفاده از نرم افزار فتوشاپ می باشد. نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ با داشتن آیتم ها و امکانات مختلف به راحتی می تواند در طراحی کارت ویزیت مد نظرتان به شما کمک کند. برخی از افراد معتقدند که توانایی کار کردن با فوتوشاپ را ندارند، در پاسخ به این گونه افراد باید بگوییم، ویدیویی که در ادامه قرار داده ایم با روشی ساده نحوه ساخت کارت ویزیت لمینت مات با یو وی برجسته را به شما آموزش خواهد داد.

ویدیو آموزشی چه نکاتی در رابطه با طراحی کارت ویزیت ارائه می دهد؟

در ابتدا این ویدیو به یادآوری نکات معمول در طراحی کارت ویزیت از قبیل: انتخاب نهایتا دو نوع فونت (فانتزی و استاندارد)، عدم استفاده از فونت فانتزی برای آدرس و شماره تماس، اندازه استاندارد کارت ویزیت لمینت برجسته (۹۰ × ۶۰ میلی متر) و غیره می پردازد.

در ادامه ویدیو مفهوم رنگ های CMYK که مخصوص طراحی فایل هایی هستند که باید به چاپ خانه آفست ارسال گردند، توضیح داده خواهد شد. در ادامه اصطلاح ایجاد منطقه امن (برای کارت ویزیت ۵ میلی متر) ارائه می گردد که ایجاد منطقه امن به کمک ابزار خط کش امکان پذیر است. در نهایت هم نحوه برجسته شدن بخشی از محتوای نوشتاری و یا آیکون های کارت ویزیت )نظیر کد  (QR به صورت یو وی آموزش داده خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*