گرافیک تمپلیت

درس نهم آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ – بررسی ابزار براش یا brush

ابزار قلم مو را بررسی کنید

کار کردن با ابزار فتوشاپ نیازمند دریافت یک آموزش صحیح و اصولی می باشد، زیرا نرم افزار فتوشاپ دارای ابزار های مختلفی می باشد که این ابزار ها برای انجام هر گونه عملی در فتوشاپ الزامی هستند. البته یکی از دلایلی که نرم افزار فتوشاپ را به یک ابزار کاربردی تبدیل کرده است، به وجود آمدن فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام و فیسبوک می باشد. در این گونه فضاها، کاربران به دنبال تصاویر و پست های جذاب هستند که هر کدام از این موارد نیازمند یک ادیت حرفه ای می باشد که این مدل ادیت ها تنها با نرم افزار فتوشاپ امکان پذیر است. هدف از نوشتن مطلب حاضر و همچنین ویدیو آموزشی که در انتهای مطلب قرار داده شده است، آموزش کار با نرم افزار فتوشاپ با زبانی شیوا و روان است.

در بسیاری از مواقع، افراد با استفاده از کلاس ها و جزوات آموزشی نسبت به یادگیری نرم افزار فتوشاپ اقدام می کنند؛ اما این روش ها بازدهی لازم در خصوص یادگیری قوی را به دنبال نخواهد داشت. ویدیویی که در اختیارتان قرار می گیرد، با استفاده از نرم افزار فوتوشاپ ۲۰۲۰ و با زبانی ساده سعی دارد تا آموزش های موثر و مهم در خصوص نرم افزار فتوشاپ را به شما ارائه دهد.

توصیه می کنیم که پیش از استفاده از آموزش های ویدیویی ارائه شده، ابتدا در خصوص نصب نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰ اقدام نمایید. این نرم افزار مطابق با آموزش های ارائه شده در ویدیو می باشد و نیاز به نسخه کرک شده نیز نخواهد داشت. همچنین بهتر است تا شما، گام به گام با ویدیو آموزشی پیش رفته تا دچار مشکل نشوید.

در ویدیو آموزشی درس نهم فتوشاپ ۲۰۲۰ از مقدماتی تا پیشرفته، به آموزش چه نکاتی پرداخته خواهد شد؟

در فیلم آموزشی حاضر، به معرفی یکی از ابزار های رایج و پر کاربرد موجود در tool bar نرم افزار فتوشاپ پرداخته می شود. این ابزار که براش نام دارد، در حالت کلی برای رنگ آمیزی و نقاشی کردن در فتوشاپ مورد استفاده قرار می گیرد. البته با انتخاب ابزار براش، زیر ابزار های آن نیز باز می شود که در ادامه ویدیو به معرفی کاربرد هر یک پرداخته خواهد شد.

یکی از بخش هایی که در این ویدیو به معرفی آن پرداخته می شود، قسمت تنظیمات ابزار براش، یا همان option bar می باشد. البته در معرفی option bar نیز به معرفی کامل و دقیق دو آیتم flow و opacity که در تیزی، پر رنگی و کم رنگ شدن براش نقش دارند و ارتباط این دو با یکدیگر نیز پرداخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*