گرافیک تمپلیت

درس ششم آموزش فتوشاپ ۲۰۲۰ – بررسی ابزار حرکت یا move

درس ششم آموزش فتوشاپ 2020 – بررسی ابزار حرکت یا move

راه کار های متفاوتی برای آموزش نرم افزار فتوشاپ وجود دارد. به عنوان مثال می توان به کلاس های آموزشی مراجعه کرده و کار کردن با نرم افزار فتوشاپ را یاد گرفت؛ اما در بسیاری از موارد بازدهی یادگیری از چنین آموزش هایی بسیار پایین خواهد بود، در نتیجه افراد نتایج لازم را از آن ها دریافت نخواهند کرد. هدف از نوشتن مطلب حاضر و همچنین ویدیو آموزشی که در انتها قرار داده شده است، آموزش کار با نرم افزار فوتوشاپ ۲۰۲۰ با استفاده از یک روش ساده می باشد.

بسیاری از افراد با این تصور که نرم افزار فتوشاپ، عملکرد پیچیده ای دارد و نمی توان از آن به درستی استفاده کرد، عمدا کار با آن ها را رد کرده و به سراغ روش های دیگری برای طراحی تصاویر و پست های اینستاگرامی خود می روند؛ اما باید خدمت شما عرض کنیم که این تصور تا حدودی اشتباه است، زیرا بسته به نوع آموزشی که شما دریافت می کنید، کار با فوتوشاپ می تواند سخت یا راحت باشد.

برای یادگیری هر چه بهتر نرم افزار فتوشاپ به چه چیز هایی احتیاج دارید؟

برای اینکه بتوانید به راحتی و با زبانی روان، نرم افزار فتوشاپ را بیاموزید، به شما توصیه می کنیم که فیلم آموزشی که در ادامه قرار داده می شود را دنبال نمایید. البته پیش از مشاهده ویدیو آموزشی، بهتر است ابتدا نرم افزار فوتوشاپ ۲۰۲۰ را بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید. این نسخه از نرم افزار فتوشاپ نیازی به نسخه کرک شده ندارد و با آموزش های ارائه شده مطابقت دارد. همچنین توصیه می کنیم که قدم به قدم با آموزش های ارائه شده در نرم افزار پیش بروید تا دچار مشکل نشوید.

در جلسه هفتم از آموزش های نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰، به چه نکاتی اشاره خواهد شد؟

در جلسه هفتم از آموزش های نرم افزار فتوشاپ ۲۰۲۰، به معرفی ابزار move tool پرداخته خواهد شد. این ابزار در نوار ابزار سمت چپ نرم افزار فتوشاپ و در قسمت بالا قرار گرفته است. هدف از تعبیه شدن این ابزار در فتوشاپ، راحتی در تکان دادن تصاویر می باشد. به عبارت دیگر اگر شما یک یا چند تصویر یا سند را در نرم افزار فتوشاپ خود باز نمایید، برای تکان دادن و جا به جایی آن ها به ابزار move tool احتیاج خواهید داشت.

در انتهای ویدیو هم به بررسی مفهوم layers و ارتباط آن ها با عملکرد ابزار move tool پرداخته خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*