گرافیک تمپلیت

درس چهارم آموزش ایلوستریتور – نحوه کار با ورک اسپیس (work space)

درس چهارم آموزش ایلوستریتور - نحوه کار با ورک اسپیس (work space)

با گسترش فعالیت کاربران در فضاهای مجازی، دیگر کسب و کار ها خودشان را به خرید و مشتریان حضوری محدود نخواهند کرد، بلکه آن ها نیز به فضا های مجازی نظیر اینستاگرام و فیسبوک پا نهاده اند. کسب و کار با به اشتراک گذاری پست های گرافیکی، تصاویر محصولات و همچنین لوگوهای کاری خود درصدد هستند تا مخاطبان و یا به اصطلاح فالوور های زیادی را جذب نمایند. یکی از نرم افزار هایی که می تواند در زمینه طراحی لوگو به آن ها کمک کرده و بسیار موثر واقع شود، نرم افزار ایلاستریتور می باشد. هدف از نوشتن مطلب فعلی و همچنین ارائه ویدیو آموزشی ایلاستریتور که در ادامه قرار داده شده است، آموزش کار در فضای نرم افزاری ایلاستریتور با استفاده از زبانی ساده و روان می باشد.

بسیاری از افراد به دلیل سختی کار با نرم افزار های گرافیکی نظیر ایلاستریتور، به سراغ نرم افزار های آموزشی ساده تر می روند؛ اما نکته اینجا است که در صورت دریافت یک آموزش روان و ساده، حتی از سطوح پایه نیز می توان نرم افزار ایلاستریتور را به خوبی یاد گرفت و در نهایت بهترین راندمان را به دست آورد. بنابراین توصیه می شود که پیش از دریافت آموزش ویدیویی که در ادامه قرار داده شده است، ابتدا نرم افزار ایلاستریتور نسخه ۲۰۲۰ را بر روی سیستم خود نصب کرده و سپس قدم به قدم همراه با آموزش موجود در ویدیو پیش بروید تا دچار مشکل نشوید.

در ویدیو آموزشی درس چهارم نرم افزار ایلوستریتور، چه نکاتی به شما آموزش داده می شود؟

در ویدیو آموزشی کار با نرم افزار ایلاستریتور، در ابتدا به معرفی فضای کاری و یا به اصطلاح work space پرداخته خواهد شد. فضای کاری شما از پنل های کاربردی تشکیل می شود. با آموزش نحوه تنظیم و چیدمان پنل های مورد نظرتان به راحتی می توانید، فضای کاری خود را به شیوه دلخواه تنظیم نمایید. در سمت راست فضای نرم افزار ایلاستریتور، پنل ها قرار دارند که در قسمت بالای آن ها منوی essential قرار داده شده است. از داخل این منو می توان بر حسب کاری که می خواهید انجام دهید، پلن کاری را تغییر داده و فضای کاری مخصوص به خود را داشته باشید.

همچنین با استفاده از گزینه new work space می توانید یک فضای کاری مخصوص به خودتان و با اعمال تغییرات جدید ایجاد کرده و آن را با هر نامی که دوس دارید، ذخیره نمایید. در انتهای ویدیو نیز به آموزش بازیابی فضای کاری به حالت اولیه پرداخته شده و نحوه تغییر رنگ فضای کاری نیز با استفاده از منوی edit به صورت کاملا عملی آموزش داده خواهد شد.

درس چهارم: آشنایی با ورک اسپیس ها Workspaces in Illustrator

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*