گرافیک تمپلیت

درس پنجم آموزش ایلوستریتور – نحوه ذخیره سازی و معرفی انواع تمپلیت ها

آموزش ایلوستریتور – نحوه ذخیره سازی و معرفی انواع تمپلیت ها

آموزش ذخیره سازی و کار با تمپلیت های مختلف ایلاستریتور مطلبی است که در این اموزش بدان پرداخته می شود. نرم افزار ایلاستریتور یکی از نرم افزار های حرفه ای در زمینه طراحی لوگو می باشد که بسیار هم پر طرفدار خواهد بود. به عبارت دیگر، به هر گرافیست یا طراح حرفه ای کار با نرم افزار ایلاستریتور توصیه می شود. اگر شما نیز به دنبال طراحی لوگو به صورتی کاملا حرفه ای هستید، توصیه می شود تا آموزش های لازم در خصوص این نرم افزار را دریافت نمایید. نگران مشکل بودن دریافت آموزش ها نباشید، هدف از ارائه مطلب حاضر و همچنین فیلم آموزشی ویدیویی که در ادامه در اختیارتان قرار خواهد گرفت، آموزش استفاده و کار با نرم افزار ایلاستریتور به شیوه ای راحت می باشد.

بسیاری از افراد روش های مختلفی را جهت آموزش نرم افزار ایلاستریتور دریافت خواهند کرد، که این آموزش ها بازدهی لازم را نداشته و در نهایت این افراد هنگام کار با نرم افزار ایلاستریتور دچار مشکل خواهند شد. با استفاده از ویدیو آموزشی که در ادامه قرار داده شده است، در صورت نصب نرم افزار ایلاستریتور نسخه ۲۰۲۰ و همچنین پیروی از دستور العمل ها به صورت گام به گام، خواهید توانست به صورت بسیار راحت و با کیفیت، کار با نرم افزار ایلاستریتور را بیاموزید.

چرا باید از نرم افزار ایلوستریتور نسخه ۲۰۲۰ استفاده کنید؟

به افرادی که به دنبال دریافت آموزش با استفاده از ویدیو آموزشی هستند، توصیه می شود تا از نرم افزار ایلاستریتور ورژن ۲۰۲۰ استفاده نمایند. علت این امر آن است که این نسخه از نرم افزار منطبق بر نرم افزار استفاده شده در فیلم آموزشی بوده و همچنین به نسخه کرک شده احتیاج نخواهد داشت.

در ویدیو آموزشی نرم افزار ایلوستریتور چه نکاتی به شما ارائه خواهد شد؟

در این ویدیو، نحوه ذخیره کردن فایل های موجود در نرم افزار ایلاستریتور بر اساس فرمت های مختلفی از جمله پی. دی. اف آموزش داده خواهد شد. در ابتدای ویدیو از منوی file نسبت به معرفی دو گزینه، save و save as  پرداخته می شود. ابتدا تفاوت این دو گزینه در نوع ذخیره سازی فایل توضیح داده خواهد شد و سپس در قسمت options، ورژن های مختلف این برنامه نشان داده می شود که می توان هر فایل را با استفاده از آن ها در مدل های مختلفی ذخیره کرد.

در بخش دوم ویدیو، نیز به معرفی انواع تمپلیت ها پرداخته و با استفاده از گزینه new from template به باز کردن و سپس نحوه ذخیره سازی انواع فایل های تمپلیت بر اساس فرمت AIT اشاره خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*