گرافیک تمپلیت

درس هشتم آموزش ایلوستریتور – ویرایش اشیا یا object ها

آموزش ایلوستریتور – ویرایش اشیا یا object ها

در بحث استفاده از نرم افزار های سیستمی برای طراحی و انجام کارهای گرافیکی، تمامی افراد نرم افزار های ایلاستریتور و فوتوشاپ را می شناسند؛ اما اگر به دنبال طراحی گرافیکی بسیار حرفه ای و به خصوص طراحی لوگو هستید، بهتر است از نرم افزار ایلاستریتور استفاده نمایید. البته کار کردن با نرم افزار های حرفه ای نظیر نرم افزار ایلاستریتور به یک آموزش بسیار تخصصی احتیاج دارد. هدف از ارائه مطلب فوق و همچنین فیلم آموزشی که در انتهای مطلب قرار داده شده است، آموزش استفاده از نرم افزار ایلاستریتور، آن هم با روشی بسیار ساده است.

این روز ها با گسترش فعالیت کاربران در فضاهای مجازی نظیر اینستاگرام، بسیاری از افراد به دنبال ایجاد و خلق پست های گرافیکی یا حتی طراحی لوگو مناسب و مخصوص به خود هستند، به همین منظور می توان با یادگیری نرم افزار ایلاستریتور به راحتی نسبت به طراحی لوگو اقدام نموده و در نتیجه اینستاگرامی فعال را برای خود ایجاد کرد و به جذب مخاطب پرداخت.

البته برای استفاده صحیح از نرم افزار ایلاستریتور باید بر اساس دستور العمل های صحیح اقدام کرد تا بتوان نهایت بهره را برد. البته برای دریافت آموزش با حداکثر بازدهی، می توانید از ویدیو آموزشی که در اختیارتان قرار می گیرد، استفاده کنید. پیش از تماشای این ویدیو، پیشنهاد می شود تا ابتدا نرم افزار ایلاستریتور نسخه ۲۰۲۰ را بر روی سیستم خود نصب کرده و سپس گام به گام با آموزش های ارائه شده پیش بروید.

در ویدیو آموزشی نرم افزار ایلوستریتور نسخه ۲۰۲۰، چه نکاتی به مخاطبان آموزش داده می شود؟

در ویدیو آموزشی نرم افزار ایلاستریتور ورژن ۲۰۲۰، به آموزش نحوه ویرایش object ها در نرم افزار ایلاستریتور پرداخته خواهد شد. به عبارت دیگر، در این ویدیو به شما آموزش داده می شود تا چطور اشکال هندسی را از نظر سایز، شکل، اضلاع و یا حتی رنگ مورد تغییر قرار دهید.

در ادامه فیلم آموزشی به معرفی ابزار selection tool (فلش سیاه رنگ موجود در ابتدای نوار ابزار سمت چپ) و نقش آن در انتخاب object ها و همچنین اعمال تغییرات سایز و غیره پرداخته می شود. نحوه کپی کردن، جا به جایی در چند سند و همچنین حذف اشکال هندسی ایجاد شده نیز از سایر مواردی هست که در این ویدیو آموزشی به شما آموزش داده خواهد شد.

در انتها نیز، نحوه کار با ابزار opacity در تغییر وضوح اشکال و همچنین طریقه تغییر رنگ اشکال با استفاده از پنل  properties آموزش داده خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*