گرافیک تمپلیت

درس ششم آموزش ایلوستریتور – ترسیم اشکال هندسی در art board

آموزش ایلوستریتور – ترسیم اشکال هندسی در art board

آموزش ترسیم اشکال هندسی در ایلاستریتور یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین آموزش های این نرم افزار است. یکی از برنامه های پر کاربرد و پر مخاطب که به منظور طراحی و ساخت لوگو، می توان از آن استفاده کرد، نرم افزار ایلاستریتور است. نرم افزار ایلاستریتور محیطی شبیه به برنامه فوتوشاپ دارد و در ظاهر پیچیده به نظر می آید. نرم افزار ایلاستریتور به طراحان و گرافیست های حرفه ای پیشنهاد می شود. البته این بدین معنا نیست که افراد مبتدی قادر به آموختن این نرم افزار نیستند، بلکه با استفاده از یک آموزش صحیح و ساده، به راحتی می توان کار با این نرم افزار را یاد گرفت و از آن استفاده کرد. هدف از ارائه مطلب حاضر و همچنین فیلم آموزشی که در ادامه این مطلب قرار داده شده است، آموزش کار با نرم افزار ایلاستریتور به زبان ساده و با روشی کاملا عملی و راحت است.

کار کردن با نرم افزار های تخصصی نظیر ایلاستریتور و یا حتی فوتوشاپ، محدود به افراد متخصص در این زمینه نمی باشد، بلکه افراد عادی نیز می توانند با دریافت یک آموزش صحیح در خصوص کار با این گونه نرم افزار ها ماهر شوند. صرفا کافی است تا نرم افزار ایلاستریتور ورژن ۲۰۲۰ را نصب کرده و سپس تمامی مراحل آموزش را بر اساس فیلم آموزشی طی نمایید تا دچار مشکل نشوید.

در درس ششم فیلم آموزشی نرم افزار ایلاستریتور ۲۰۲۰ ، چه نکاتی به ما یاد داده خواهد شد؟

در ویدیوی آموزشی که در ادامه قرار داده شده است، ابتدا به نحوه ترسیم اشکال هندسی در art board نرم افزار ایلاستریتور اشاره خواهد شد. همان طور که می دانید، نرم افزار ایلاستریتور نرم افزاری به منظور طراحی لوگو و سایر سند های گرافیکی است و طبیعتا باید از اشکال هندسی و طراحی با استفاده از آن ها بهره مند شود.

در ادامه ویدیو آموزشی به نحوه ترسیم اشکال هندسی در این نرم افزار به کمک درگ کردن موس پرداخته و همچنین قسمت properties که در سمت راست و در بخش پنل ها وجود دارد نیز آموزش داده می شود. همچنین به نکاتی از جمله نحوه چیدمان اشکال هندسی به کمک چند کلیک ساده نیز اشاره خواهد شد.

در انتهای ویدیو نیز نحوه درگ کردن تصاویر هندسی به کمک کلید های کیبورد و همچنین نحوه زاویه بندی اشکال هندسی با استفاده از درگ کردن، نحوه رنگ کردن اشمال هندسی و همچنین تنظیمات به کمک option bar آموزش داده خواهد شد.

به منظور دریافت هر چه بهتر مطالب، توصیه می شود که تمامی ویدیوی آموزشی را به دقت مورد بررسی قرار دهید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*