گرافیک تمپلیت

درس هفتم آموزش ایلوستریتور – ترسیم اشکال هندسی به صورت پیشرفته

آموزش ایلوستریتور – ترسیم اشکال هندسی به صورت پیشرفته

همان طور که مطلع هستید، یکی از نرم افزار های معتبر و پر مخاطب در زمینه طراحی لوگو و یا حتی کار های گرافیکی، نرم افزار ایلوستریتور می باشد. این نرم افزار برای انجام هر گونه طراحی مناسب بوده و به افراد و گرافیست های حرفه ای توصیه خواهد شد. البته نرم افزار ایلوستریتور یک نرم افزار تخصصی می باشد، بنابراین نحوه کار با آن کمی دشوار است. برای رفع این مشکل می توان از یک آموزش بسیار اصولی و آسان استفاده کرد. هدف از نوشتن مطلب حاضر و همچنین ویدیو آموزشی که در ادامه خواهد آمد، آموزش نحوه کار با نرم افزار ایلوستریتور با روشی ساده و راحت می باشد.

البته بسیاری از افراد معتقدند که کار با نرم افزار هایی نظیر فوتوشاپ و ایلوستریتور نیازمند تخصص و مهارت می باشد؛ اما در پاسخ به این افراد، باید بگوییم که با دریافت یک آموزش صحیح و مناسب، شما می توانید به راحتی و از سطوح پایه نسبت به یادگیری نرم افزار ایلوستریتور اقدام نمایید.

برای استفاده هر چه بیشتر از ویدیو آموزشی ایلوستریتور ، به چه مواردی احتیاج داریم؟

برای استفاده هر چه بیشتر از ویدیو آموزشی ایلوستریتور، بهتر است ابتدا نرم افزار ایلوستریتور ۲۰۲۰ را بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید. همچنین بهتر است تمام فیلم آموزشی را با دقت مشاهده کرده و گام به گام با آموزش های ارائه شده در فیلم آموزشی پیش بروید تا دچار مشکل نشوید.

استفاده از نرم افزار ایلوستریتور ورژن ۲۰۲۰، به دلیل سازگاری با آموزش ارائه شده در ویدیو آموزشی و همچنین عدم نیاز به نسخه کرک شده، به شما توصیه می گردد.

در درس هفتم ویدیو آموزشی نرم افزار ایلوستریتور، چه نکاتی به شما آموزش داده می شود؟

در فیلم آموزشی نرم افزار  2020، ابتدا به معرفی نحوه ترسیم اشکال هندسی در نرم افزار ایلوستریتور پرداخته می شود. آموزش در این نرم افزار به کمک ابزار های حرفه ای و تخصصی صورت می گیرد. ابزار های درج شده در این نرم افزار در دو گزینه پیشرفته و عمومی قرار دارند. همچنین نحوه دسترسی به این ابزار های پیشرفته به کمک منوی window و با استفاده از گزینه های toolbars و advance به شما نشان داده خواهد شد.

در ادامه ویدیو به معرفی ابزار ellipse tools که ابزاری مشترک بین دو نرم افزار فوتوشاپ و ایلوستریتور می باشد، پرداخته خواهد شد. همچنین نحوه استفاده از این ابزار که در خصوص اعمال تغییرات در شکل ظاهری اشکال هندسی است، نیز به صورت عملی نمایش داده می شود. در ادامه کار با ابزار selection tool و ابزار polygon که برای ایجاد اشکال هندسی چند ضلعی به کار برده می شود نیز ارائه خواهد شد.

در انتهای ویدیو هم به آموزش نحوه افزایش و کاهش تعداد اضلاح اشکال هندسی ایجاد شده به کمک دکمه های بالا / پایین روی کیبورد پرداخته می شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*