گرافیک تمپلیت

هودینی ۱۸ و قابلیت های جدید بی نظیر!

هودینی ۱۸ و قابلیت های جدید بی نظیر!

اخیرا کمپانی sidefx خبری تحت عنوان آپدیت نرم افزار قرتمند خود داده که قطعا خبر بسیار خوشایندی برای کاربران بوده است زیرا این کمپانی همیشه در آپدیت‎های خود قابلیت‎های بسیار کاربردی را برای کاربران ارائه داده است، از این رو در این مقاله قصد داریم تا به قابلیت‎های جدید Houdini 18 بپردازیم.

Houdini 18 معرفی میکند

در ادامه به ابزار ها و کاربرد های جدید هودینی ۱۸ خواهیم پرداخت:

SOLARIS

 Solaris  تعدادی از ابزارهای طراحی Lookdev  |  Layout  |  Lighting است که به افراد این اجازه را می دهد تا USD-based را از ایجاد آبجکت ها تا رندر نهایی همراهی کنند.

Solaris با چارچوب تصویربرداری HYDRA USD برای دسترسی به طیف بسیار زیادی از ارائه دهنده های جدید موتور های رندر مانند SideFX Karma ، Pixar RenderMan ، Autodesk Arnold ، Maxon Redshift و AMD ProRender تشکیل شده است.

هودینی 18

DESTRUCTION FX

با بکارگیری ابزارهای جدید که در نرم‌افزار Houdini 18 موجود می‎باشد، سیستم های تخریب و شبیه سازی هدایت شده ای را با SOP-level وجود خواهد داشت که با استفاده از آن کاربران بسیار سریع‎تر می‎توانند نسبت به ایجاد بلاک های Fx اقدام نمایند.

از دیگر پیشرفت‎های این نرم‎افزار می‎توان به این موارد اشاره کرد: ایجاد الگوریتم تراشیدن واقع‎گرایانه‎تر، پشتیبانی از شکستگی آسان با مش‌های سفارشی و ویژگی های جدید قابلیت محدود بودن نرم بودن نرم افزار.

DESTRUCTION FX

PYRO FX

شما می‌توانید با اضافه کردن یک حل کننده جدید Sparse، رندرهایی با آتش و دود چشمگیرتر و جزئیاتی که به آن نیاز دارید ایجاد نمایید. نرم‌افزار هودینی۱۸ دارای یک حلال بسیار قابل کنترل است که از آن برای پخش Pyro استفاده می‎شود و در آن کل خط لوله Pyro FX در SOP ها ، از جمله پردازش پس از آن ، در دسترس می‎باشد.

PYRO FX
pyro

ADAPTIVE FLIP FLUIDS

 نرم‎افزار Houdini 18  دارای یک پیش‌بینی فشار تطبیقی برای مایعات FLIP می‎باشد که جزئیات آن را بر روی سطح متمرکز کرده و به شما این اجازه را می‌دهد که  سیم‌ها را با سرعت بیشتری بسازید و یا بتوانید سیم‌های بزرگ‌تری را ایجاد نمایید که حافظه‎ی کم‎تری مصرف شود.

ADAPTIVE FLIP FLUIDS

VELLUM

Vellum ابزار Cloth سریع را به Houdini اضافه می‌کند. در نسخه‌ی جدید، پارچه به عنوان کانون اصلی این ابزارها با پیشرفت‌های کلیدی در تغییر ناپذیری جرم/ مقیاس/ توپولوژی، استحکام برخورد و بهبودی از درهم و برهم زدن ، همچنان ادامه خواهد داشت. ترکیب سرعت و کنترل‎های حرکتی نسبی باعث ایجاد ثبات بیشتری در سناریوهای با سرعت بالا می‌شود و همچنین Vellum محدودیت‎های کشویی جدید برای ایجاد جلوه‌های منحصر به فرد دارا می‎باشد.

VELLUM

SOFT BODIES

درحال حاضر FEM نسبت به ارائه این موارذ اقدام کرده است: یک حل کننده سریع ، دقیق و پایدار جهانی-غیر خطی (GNL) ، یک حل کننده کاملاً متقارن با مدل مواد Neo-Hookean داخلی و بازیابی قوی از مشبک های چهار ضلعی نفوذ کرده. علاوه بر آن FEM  قابلیت حمل و نقل سریع اشیاء را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است.

SOFT BODIES
Neo-Hookean

MODELING

نرم‌افزار Houdini 18 شامل مواردی همچون بهبودهای UX در ابزارهای مدل سازی موجود و ابزارهای جدید می‎باشد که باعث آسان‌تر شدن فرایند مدل کردن می‌شود. این نرم‌افزار از ابزار Bend تا Bevel و Sweep ، که پیشرفتهای مفیدی را پیدا کرده اند و Terrain که در حال حاضر برای نتایج واقعی‌تر قابلیت‌های پیشرفته ترسیمی را دارد.

MODELING
ابزار Bend تا Bevel و Sweep

قابلیت‎هایی که در این مقاله بیان شد یک سری از موارد کلیدی و پرکاربرد نرم ‎افزار هودینی۱۸ بود، برای آشنایی با قابلیت‌های جزئی‎تر می‎توانید سایت هودینی را مورد بررسی قرار دهید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به محصولات فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*